Search the webpage

Apie

Ugniai atsparių audinių sektoriaus lyderė FR-One

garantuoja Jums saugą ir kokybę, tiekdama ugniai atspariomis savybėmis pasižyminčius audinius.

Nesvarbu, ko Jums reikia: ugniai atsparių krėslų, sofų ir pagalvėlių ar užuolaidų arba staltiesių, galite pasikliauti FR-One pranašumu ir tinkamumu Jūsų poreikiams išpildyti.

Deriname geriausius tekstilės dizainus ir ugniai atsparią technologiją.

FR-One garantuoja saugius, aukštos kokybės ir stilingus ugniai atsparius audinius už priimtiną kainą. Jungtinė FR-One komandos patirtis užtikrina visus įgūdžius, kurie reikalingi puikiai pasirodyti kiekvienoje iš šių sričių. Mūsų mokslininkų, inžinierių ir dizainerių komanda glaudžiai bendradarbiauja siekdama, kad FR-One ugniai atsparūs audiniai taptų geriausiu sprendimu visiems apstatymo baldais, apdailos ir projektų iššūkiams.

Tarp FR-One ugniai atsparių audinių rasite nuo pačių paprasčiausių iki pažangiausių dizainerių kūrinių. Visi FR-One audiniai sukurti taip, kad atitiktų naujausius baldų mados, spalvų ir stiliaus reikalavimus. Dizainai kuriami remiantis nuolatiniais rinkos tyrimais ir analize, kuriais siekiama išsiaiškinti įvairiose pasaulio dalyse vyraujančias tendencijas – mąstome globaliai, tačiau dirbame vietoje.

4+

Interjero dizaineriai, architektai ir specifikacijų rengėjai

gali naudotis visomis keturiomis svarbiausiomis charakteristikomis, kuriomis turi pasižymėti ugniai atsparūs audiniai:

1. Saugumas

Saugumas, kuris atitinka arba net pranoksta griežčiausius tarptautinius atsparumo ugniai standartus;

2. Kokybė

Kokybė, kuri atitinka arba pranoksta visus su dėvėjimusi, ilgaamžiškumu, stabilumu, skalbiamumu, spalvos atsparumu ir kt. ypatybėmis susijusius standartus;

3. Pasirinkimas

Plati audinių įvairovė, iš kurios galite rinktis kurdami madingus interjerus, pradedant klasikiniais ir elegantiškais ir baigiant šiuolaikiškais ir pačiais moderniausiais;

4. Prieinamumas

Prieinamumas – konkurencinga ir realistiška kainodara, kurios nerasite niekur kitur.

Detalės

Jūsų garantas tenkinant šalyje galiojančius atsparumo ugniai reikalavimus

Vienose šalyse galioja labai griežti atsparumo ugniai reikalavimai, tuo tarpu kitose jų išvis nėra. Siekiant išvengti painiavos, leiskite pateikti Jums aiškius faktus:

Visi FR-One ugniai atsparūs audiniai vertinami kaip pranokstantys pačius griežčiausius atsparumo ugniai reikalavimus!

Galite būti ramūs, kad Jūsų išsirinktas gaminys atitiks vietinius atsparumo ugniai reikalavimus bet kurioje pasaulio šalyje.

Įvairios nepriklausomos įstaigos atlieka auditus ir patvirtina, kad mūsų ugniai atsparūs audiniai atitinka privalomuosius standartus. Griežtais bandymais nuolat įrodoma, kad FR-One audiniai yra saugiausi rinkoje siūlomi ugniai atsparūs audiniai. Su jais būsite visiškai ramūs.

Tai kas svarbiausia

„FR-One“ audinių katalogas

Apsilankykite Litena elektroninėje parduotuvėje ir išsirinkite Jums labiausiai patikusią medžiagą iš „FR-One“ katalogo!

Pavyzdžiai

Visame pasaulyje ugniai atsparūs audiniai naudojami...

Vietose, kuriose būtina užtikrinti geresnį saugumą naudojant ugniai atsparius tekstilės gaminius.

Viešbučiuose

Ligoninėse

Kruiziniuose laivuose

Restoranuose

Kino teatruose

Namuose

Viešosiose zonose

Biuruose

Mokyklose

Ant visų FR-One audinių pavyzdžių aiškiai nurodyta, kokiai paskirčiai jie konkrečiai tinka, pvz., ugniai atspariems baldų apmušalams (pagal tarptautinius patvarumo standartus), ugniai atsparioms užuolaidoms ir pan.

FR-One ženklo audiniai taip pat yra naudojami ir namų interjerui, kadangi yra labai kokybiški, patvarūs, lengvai prižiūrimi, bei atsparūs ugniai. Šios audinių savybės tampa ypač svarbiomis turint namuose mažų vaikų.

Visus FR-One audinių atsparumo ugniai bandymus atlieka nepriklausomos sertifikuotos bandymų įstaigos.

Visi FR-One audinių bandymai atliekami nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų bendruosius ir vietos standartus, taikomus ugniai atspariems audiniams.

Pasaulyje naudojamos skirtingos ugniai atsparių audinių bandymų procedūros. Tai reiškia, kad atliekant bandymą pagal vienos šalies standartą, vieni audiniai gali tenkinti reikalavimus, tačiau netenkinti jų vertinant pagal kitos šalies standartą. FR-One kokybės ženklas aprėpia ir laiduoja atitiktį visiems galiojantiems atsparumo ugniai standartams viename audinyje. Dėl to FR-One galite rasti viską, ko reikia, vienoje vietoje; tai auksinis standartas visiems ugniai atsparios apdailos iššūkiams. FR-One yra geriausia atsparaus ugniai audinio saugumo garantija bet kokioje situacijoje.