Apie mus

Labai malonu, kad apsilankėte šiame puslapyje. Manome, kad turime keletą akimirkų kuriomis verta pasidalinti, bet labiausiai džiugina tai, kad svarbiausios akimirkos dar tik priešakyje.

1995 Spalis

Veiklos pradžia – pirmoji parduotuvė!

Pirmoji Litena parduotuvė buvo atidaryta Panevėžyje, adresu Respublikos gatvė 21. Plečiant įmonės veiklą įsigijome sandėlį ir atidarėme ofisą Paliūniškio gatvėje 1B. Pradėjome veiklą atsivežę nedidelius kiekius audinių iš Belgijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų.

Augantis klientų ir partnerių pasitikėjimas, įgauta vertinga patirtis ir žinios leido stabiliai plėsti prekių asortimentą bei didinti pardavimų apimtis.


1996

Viešas prisistatymas – paroda „Baldai ir interjeras”

Apšilę kojas baldų audinių rinkoje, nusprendėme sudalyvauti savo pirmojoje parodoje – „Baldai ir Interjeras ’96”. Norėjome, kad potencialūs klientai ir partneriai sužinotų daugiau apie mūsų įmonę ir parduodamą produkciją.


1997

Plečiame veiklos geografiją

Pradėjome bendradarbiauti su JAV baldų audinių kompanija Microfibres. Tapome oficialiais šios kompanijos atstovais Baltijos valstybėse.


2000

Partnerystė su kompanija Kadifeteks iš Turkijos

Viena didžiausių tekstilės kompanijų iš Turkijos – Kadifeteks, patikėjo mūsų, kaip baldų audinių specialistų, kompetencija bei žiniomis, ir taip tapome partneriais, kurių produkcija prekiaujame iki šios dienos.


2002

Dalyvavimas parodose – visapusiška nauda

Vertiname dalyvavimą specializuotose parodose, nes čia ne tik galime pristatyti naujausią produkciją, susitikti ir pabendrauti su savo klientais bei partneriais, tačiau ir įsiklausyti į jų poreikius bei pageidavimus.


2010

Ofisas Vilniuje

Norėdami plėsti savo veiklos geografiją atidarėme ofisą Lietuvos sostinėje.


2013

Specializuotos parodos

Rinkoje esame beveik 20 metų, tačiau visada siekiame būti matomi ir girdimi. Specializuotos parodos – tam puikiai tinkama vieta!


2016

Pristatyti du nauji prekių ženklai

Dalyvavome parodoje „Baldai / Interjeras / Dizainas” ir pristatėme du naujus prekės ženklus – FR-One nedegios medžiagos baldams ir užuolaidos, taip pat Luxury Home tekstilė ir aksesuarai namams.


2018

Specializuotos parodos

Dalyvavome parodoje Stockholm Furniture & Light Fair.


2023

Pristatome naują prekinį ženklą – FibreGuard

Prekinio ženklo audinių FibreGuard pagrindinis dėmesys skiriamas patvarumui ir lengvai priežiūrai, tai audiniai, kuriuos galime pavadinti „draugiški gyvenimui“.