Easy Life

Tai nauja, inovatyvių ir aukštos kokybės audinių serija. Šios serijos audiniai pasižymi labai lengva priežiūra, ilgaamžiškumu, atsparumu dėmėms ir skysčiams.

Atsparumas dėmėms

Easy Life kolekcijos audiniai nėra paprasčiausiai atsparūs dėmėms. Galima sakyti, kad jie panaikina dėmių egzistavimą. Audinio apsauginis barjeras, sukurtas novatoriškame gamybos procese, lengvai apsaugo nuo sunkiai pašalinamų dėmių. Su EasyLife nereikšmingos gyvenimo problemos lieka… nereikšmingos!


Minkšti ir stilingi

Easy Life kolekcija pasižymi visiškai nauju, itin maloniu švelnumo pojūčiu. Unikali tekstūra, stilingas dizainas ir spalvų gama sukuria tobulą balansą. Neįtikėtinas audinių minkštumas išlieka visą audinio tarnavimo laiką. Su Easy Life kolekcija mėgaukitės prabanga ir visiškai nauju pojūčiu.


Atsparumas skysčiams

Easy Life kolekcijos audiniai atlaiko kasdien pasitaikančius nelaimingus atsitikimus. Skysčiai prilaikomi audinio paviršiuje, o tai palengvina valymą. Netgi tokius sunkiai valomus skysčius kaip kava ir vynas galima nuvalyti tiesiog šluoste. Jei dėmelių lieka, jos pašalinamos kempinėle, sudrėkinta muilinu vandeniu.


Lengva priežiūra

Easy Life kolekcijos audiniai sukurti taip, kad būtų atsparūs dėmėms ir tepioms medžiagoms. Maisto ir gėrimų, pvz., pieno, kavos, vyno, šokolado, kečupo, garstyčių, ar pieštuko, lūpų dažų ir kitas dėmes galima pašalinti šluoste, sudrėkinta muilinu vandeniu. Audinius taip pat galima skalbti ir džiovinti skalbyklėje, jie niekuomet nesitraukia ar nesivelia.


Neįtikėtinas patvarumas

Easy Life kolekcijos inžinieriai atliko intensyvius, ilgalaikius bandymus tikrindami audinių patvarumą. Šie audiniai atlaikė itin griežtą daugiau kaip 100 000 Martindeilo ciklų dėvėjimosi bandymą, tad jie atitinka didžiausius patvarumo standartų reikalavimus.


OEKO-TEX® STANDARD 100

Visi Easy Life kolekcijos audiniai, skirti baldams, atitinka aukščiausius Oeko-Tex Standard 100 bandymų kriterijus ir yra pažymėti pasitikėjimo tekstilės gaminiais ženklu. Jis pasaulyje naudojamas kaip atsakingos tekstilės gamybos sinonimas, pradedant žaliavomis ir baigiant galutiniu produktu baldų prekybos centre.

Nuolat siekiame atitikti ir netgi viršyti visus būtinus aplinkos apsaugos reikalavimus ir taip pasirūpinti Žemės ateitimi. Ir taip pat kviečiame prisijungti visus audinių gamintojus prie šios iniciatyvos!


Valymo instrukcija

Pirmas žingsnis
Iškart pašalinkite didžiausius nešvarumus ir nusausinkite plotą sausa šluoste;

Antras žingsnis
Ant likusios dėmės užpurkškite truputį vandens ir muilo tirpalo ir sukamaisiais judesiais švelniai patrinkite švaria šluoste arba dantų šepetuku, kad nepažeistumėte pūko. Valykite nuo dėmės kraštų link centro, kad išvengtumėte aureolės efekto;

Trečias žingsnis
Prispaudę sausą šluostę nusausinkite ir kai audinys išdžius, švelniu šepečiu pašukuokite pūką, kad jis vėl taptų švelnus.

Pastaba: naudokite tik vandenyje tirpius valiklius. Niekuomet nenaudokite valiklių, kuriuose yra naftos ar kurių pagrindą sudaro alkoholis, pvz., chloretileno ar terpentino.