FibreGuard

FibreGuard derina naujausią apsaugos nuo dėmių technologiją su aukštos kokybės stilingais audiniais. Rezultatas – ilgaamžiai ir mažai priežiūros reikalaujantys Jūsų baldai.

Lengva valyti

„FibreGuard“ audiniai nereikalauja daug priežiūros ir yra lengvai valomi. Ar tai tušinuko žymės, ar kava, purvas, raudonasis vynas ir kečupas – visas šias dažnai namuose pasitaikančias dėmes lengvai išvalysite, o minkšti audiniais apmušti baldai metai po metų atrodys kaip nauji.

Iš „FibreGuard“ audinių pašalinsite dėmes vien su vandeniu, o įsisenėjusioms dėmėms gali prireikti trupučio ūkiško muilo. Išsamius nurodymus, kaip geriausia pašalinti atitinkamą dėmę, rasite „FibreGuard“ demonstraciniuose vaizdo įrašuose.


Aukšta kokybė

„FibreGuard“ siekia tiekti aukščiausios kokybės interjero apdailos audinius. Savo akredituotoje laboratorijoje nuolat atliekame audinių atsparumo dėmėms bandymus, taip stengdamiesi užtikrinti optimalią jų kokybę.

„FibreGuard“ audiniai praeina griežtus kokybės ir patvarumo, skalbiamumo ir valymo bandymus, siekiant garantijos, kad jie atlaikys kasdienes dėmes ir naudojimą.


Ilgaamžiai bei „draugiški“ vaikams ir gyvūnams

„FibreGuard“ apsaugos nuo dėmių savybės nesilpnėja skalbiant audinį arba jį intensyviai naudojant. Jeigu dėmė keletą kartų atsiras toje pačioje vietoje, ją kaskart lygiai taip pat nesunkiai išvalysite. Skalbdami „FibreGuard“ audinį nepabloginsite jo ypatingųjų savybių.OEKO-TEX® STANDARD 100

Visi FibreGuard kolekcijos audiniai atitinka aukščiausius Oeko-Tex Standard 100 bandymų kriterijus ir yra pažymėti pasitikėjimo tekstilės gaminiais ženklu. Jis pasaulyje naudojamas kaip atsakingos tekstilės gamybos sinonimas, pradedant žaliavomis ir baigiant galutiniu produktu baldų prekybos centre.

Nuolat siekiame atitikti ir netgi viršyti visus būtinus aplinkos apsaugos reikalavimus ir taip pasirūpinti Žemės ateitimi. Ir taip pat kviečiame prisijungti visus audinių gamintojus prie šios iniciatyvos!


Valymo instrukcija

Pažiūrėkite demonstracinius vaizdo įrašus ir išsiaiškinkite, kaip pašalinti dėmes iš „FibreGuard“ audinio. Jums tereikia pasirinkti audinio rūšį ir dėmės tipą.

Šenilas

Kraujas

Kava

Pomidorai

Lūpdažis

Purvas

Rašalas

Vynas

Želė

Šlapimas

Vėmalai

Kreidelės

Tekstūra

Kreidelės

Vėmalai

Šlapimas

Želė

Vynas

Rašalas

Purvas

Lūpdažis

Pomidorai

Kava

Kraujas

Žakardas

Kraujas

Kava

Pomidorai

Lūpdažis

Purvas

Rašalas

Vynas

Želė

Šlapimas

Vėmalai

Kreidelės

Ar tai tušinuko žymės, ar kava, purvas, raudonasis vynas ir kečupas – visas šias dažnai namuose pasitaikančias dėmes lengvai išvalysite, o minkšti audiniais apmušti baldai metai po metų atrodys kaip nauji.